Apartmány Chorvátsko Chorvatsko ubytování dovolená v Chorvatsku Apartmány Chorvátsko Chorvátsko ubytovanie Apartments Chorvátsko Croatia accommodation vacation in Croatia Chorvátsko Kroatien Unterkunft Urlaub in Kroatien Chorvátsko Croazia alloggio vacanze in Croazia Chorvátsko Chorwacja zakwaterowanie w Chorwacji wakacje Chorvátsko Horvátország privát szállás üdülés Horvátországban Apartmaji Hrvaška Chorvátsko namestitev Chorvátsko Хорватия Отдых Apartmani Chorvátsko Hrvatska smještaj Kroatië Appartementen Chorvátsko Croatie hébergement Chorvátsko Chorvátsko Croatia apartments

Počasie Chorvátsko Chorvátsko predpoveď počasia Chorvátsko v Chorvátsku

Chorvátsko Chorvátskoubytovanie Chorvátsko
Dlhodobá predpoveď počasia v Chorvátsku

Klimatické podmienky chorvátskeho pobrežia sú typicky stredomorského rázu, ktorý možno charakterizovať dlhými a teplými letami s minimom zrážok a pomerne miernou a krátku zimou. Priemerne sa teploty, ktoré na Jadrane počas leta panujú, pohybujú okolo 34 - 38 ° C. Najteplejšie je v Chorvátsku počas júla. V zime v juhovýchodnej časti Chorvátska zvyčajne nenameriate menej, ako 6 ° C, na severe je však teplotný rozdiel oveľa väčší a tunajšie teploty môžu dosahovať cifier pod bodom mrazu. Letné zrážky sú pomerne vzácne a predvídateľné, pokiaľ však vyrazíte na neskorú dovolenku na začiatku jesene, zastihnúť vás môžu náhle a prudké búrky. V prípade, že si chcete užiť naozaj teplou a slnečnú dovolenku, vydajte sa na niektorý z chorvátskych ostrovov, ktoré počtom slnečných dní v roku predbehne aj niektoré známejšie turistické letoviská. Teplota mora v Chorvátsku sa potom v letných mesiacoch pohybuje medzi 21 a 25 ° C. (V lete 2015 bolo ale aj 28 ° C)

Skontrolujte aktuálne počasie v jednotlivých destináciách. Kliknutím na jednotlivé destinácie si zobrazíte detailné informácie a predpoveď počasia na nasledujúcich 6 dní:

Počasie Omiš

Dážď
21°C
Dážď

Počasie Trogir

Dážď
20°C
Dážď

Počasie Makarska

Dážď
22°C
Dážď

Počasie Zadar

Část. zamračené
21°C
Část. zamračené

Počasie Krk

Zamračené
20°C
Zamračené

Počasie Poreč

Dážď
21°C
Dážď

Počasie Pula

Slabý dážď
21°C
Slabý dážď

Počasie Šibenik

Dážďové prehánky
21°C
Dážďové prehánky

Počasie Dubrovnik

Silný dážď
23°C
Silný dážď

Počasie Split

Dážď
21°C
Dážď

Počasie Baška Voda

Slabý dážď
22°C
Slabý dážď

Počasie Brela

Dážď
22°C
Dážď

Počasie Primošten

Dážď
21°C
Dážď

Počasie Pag

Zamračené
22°C
Zamračené

Počasie Rogoznica

Silný dážď
21°C
Silný dážď

Počasie Rovinj

Dážď
21°C
Dážď


Predpoveď počasia v ostatných destináciách Chorvátska