Apartmány Chorvátsko Chorvatsko ubytování dovolená v Chorvatsku Apartmány Chorvátsko Chorvátsko ubytovanie Apartments Chorvátsko Croatia accommodation vacation in Croatia Chorvátsko Kroatien Unterkunft Urlaub in Kroatien Chorvátsko Croazia alloggio vacanze in Croazia Chorvátsko Chorwacja zakwaterowanie w Chorwacji wakacje Chorvátsko Horvátország privát szállás üdülés Horvátországban Apartmaji Hrvaška Chorvátsko namestitev Chorvátsko Хорватия Отдых Apartmani Chorvátsko Hrvatska smještaj Kroatië Appartementen Chorvátsko Croatie hébergement Chorvátsko Chorvátsko Croatia apartments

Počasie Chorvátsko Chorvátsko predpoveď počasia Chorvátsko v Chorvátsku

Chorvátsko Chorvátskoubytovanie Chorvátsko
Dlhodobá predpoveď počasia v Chorvátsku

Klimatické podmienky chorvátskeho pobrežia sú typicky stredomorského rázu, ktorý možno charakterizovať dlhými a teplými letami s minimom zrážok a pomerne miernou a krátku zimou. Priemerne sa teploty, ktoré na Jadrane počas leta panujú, pohybujú okolo 34 - 38 ° C. Najteplejšie je v Chorvátsku počas júla. V zime v juhovýchodnej časti Chorvátska zvyčajne nenameriate menej, ako 6 ° C, na severe je však teplotný rozdiel oveľa väčší a tunajšie teploty môžu dosahovať cifier pod bodom mrazu. Letné zrážky sú pomerne vzácne a predvídateľné, pokiaľ však vyrazíte na neskorú dovolenku na začiatku jesene, zastihnúť vás môžu náhle a prudké búrky. V prípade, že si chcete užiť naozaj teplou a slnečnú dovolenku, vydajte sa na niektorý z chorvátskych ostrovov, ktoré počtom slnečných dní v roku predbehne aj niektoré známejšie turistické letoviská. Teplota mora v Chorvátsku sa potom v letných mesiacoch pohybuje medzi 21 a 25 ° C. (V lete 2015 bolo ale aj 28 ° C)

Skontrolujte aktuálne počasie v jednotlivých destináciách. Kliknutím na jednotlivé destinácie si zobrazíte detailné informácie a predpoveď počasia na nasledujúcich 6 dní:

Počasie Omiš

Jasno
13°C
Jasno

Počasie Trogir

Jasno
13°C
Jasno

Počasie Makarska

Jasno
11°C
Jasno

Počasie Zadar

Jasno
13°C
Jasno

Počasie Krk

Jasno
13°C
Jasno

Počasie Poreč

Jasno
12°C
Jasno

Počasie Pula

Jasno
15°C
Jasno

Počasie Šibenik

Jasno
10°C
Jasno

Počasie Dubrovnik

Jasno
12°C
Jasno

Počasie Split

Jasno
13°C
Jasno

Počasie Brela

Jasno
10°C
Jasno

Počasie Primošten

Jasno
11°C
Jasno

Počasie Pag

Jasno
13°C
Jasno

Počasie Rogoznica

Jasno
13°C
Jasno

Počasie Rovinj

Jasno
14°C
Jasno


Predpoveď počasia v ostatných destináciách Chorvátska