Počasie Crikvenica
|
Sl.Východ 06:42 |
Sl.Západ 19:28 |
Vietor 14.4 km/h |
Tlak 1011.6 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Crikvenica na nasledujúcich 6 dní
Thursday, 02
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 13.6 kmh 49.3 |
| Tlak | 1003.4 hPa |
Friday, 03
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 9.7 kmh 39.3 |
| Tlak | 1006.3 hPa |
Saturday, 04
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.0 kmh 46.1 |
| Tlak | 1020.8 hPa |
Sunday, 05
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.1 kmh 51.9 |
| Tlak | 1023.9 hPa |
Monday, 06
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.5 kmh 56.9 |
| Tlak | 1023.7 hPa |
Tuesday, 07
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.5 kmh 45.2 |
| Tlak | 1023.2 hPa |
Apartmány Andreja - Crikvenica
apartmán: A4, A4
kapacita osôb: 2 - 18
od 11 Eur/lôžko
k moru: 450 m
Apartmány Jadranovo - Crikvenica
apartmán: A4+2, A4, A3, A3
kapacita osôb: 2-20
od 9 Eur/lôžko
k moru: 300 m
Villa Twins - Deluxe - Crikvenica
apartmán: A4
kapacita osôb: 4-8
od 550 Eur/lôžko
k moru: 400 m
Apartmány Manja - Crikvenica
apartmán: A2+2, A2+1, A2+1, A4+1
kapacita osôb: 2 - 10
od 20 Eur/lôžko
k moru: 200 m
VILLA LYDIA SELCE - Crikvenica
apartmán: A2+2, A6+2, A6+1, A6+2
kapacita osôb: 1-55
od 5 Eur/lôžko
k moru: 250 m























