Počasie Dubrovnik
|
Sl.Východ 06:30 |
Sl.Západ 19:13 |
Vietor 13.0 km/h |
Tlak 1005.6 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Dubrovnik na nasledujúcich 6 dní
Thursday, 02
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 11.8 kmh 31.8 |
| Tlak | 994.8 hPa |
Friday, 03
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.2 kmh 28.3 |
| Tlak | 999.9 hPa |
Saturday, 04
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.0 kmh 43.4 |
| Tlak | 1015.2 hPa |
Sunday, 05
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.9 kmh 15.8 |
| Tlak | 1021.1 hPa |
Monday, 06
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.8 kmh 30.2 |
| Tlak | 1023.3 hPa |
Tuesday, 07
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.3 kmh 31.6 |
| Tlak | 1023.0 hPa |
Villa Ana Apartmány - Dubrovnik
apartmán: A2, A4+1, A4+1, A2+2
kapacita osôb: 1-17
od 0 Eur/lôžko
k moru: 5 m
Apartmány Villa Riva Molunat - Dubrovnik
apartmán: A2+1, A6+2
kapacita osôb: 2 - 12
od 10 Eur/lôžko
k moru: 5 m
Fig & Olive apartments - Dubrovnik
apartmán: A2, A4, A2+2
kapacita osôb: 2-6
od 50 Eur/lôžko
k moru: 30 m
Apartmány LOVE DUBROVNIK - Dubrovnik
apartmán: A2+2, A2+2
kapacita osôb: 2-8
od 40 Eur/lôžko
k moru: 100 m
Villa Silvana - Dubrovnik
apartmán: A4
kapacita osôb: 2-16
od 40 Eur/lôžko
k moru: 100 m
Apartmány Vidak - Dubrovnik
apartmán: A2+2, A2+2, A2+2, A2
kapacita osôb: 2-18
od 15 Eur/lôžko
k moru: 10 m























