Počasie Kornić
17°C
Jasno
|
Sl.Východ 06:13 |
Sl.Západ 19:49 |
Vietor 5.1 km/h |
Tlak 1017.2 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Kornić na nasledujúcich 6 dní
Saturday, 18
10°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.4 kmh 38.4 |
| Tlak | 1018.8 hPa |
Sunday, 19
9°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.3 kmh 67.8 |
| Tlak | 1017.1 hPa |
Monday, 20
11°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.6 kmh 109.2 |
| Tlak | 1013.9 hPa |
Tuesday, 21
12°C Slabý dážď
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.0 kmh 81.8 |
| Tlak | 1015.1 hPa |
Wednesday, 22
10°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.7 kmh 274 |
| Tlak | 1020.3 hPa |
Thursday, 23
10°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.2 kmh 195.4 |
| Tlak | 1019.1 hPa |
Apartmány Tonković - ostrov Krk
apartmán: A4+2, A2+2
kapacita osôb: 2-10
od 8 Eur/lôžko
k moru: 900 m


















