Počasie Baška
|
Sl.Východ 06:11 |
Sl.Západ 19:50 |
Vietor 2.8 km/h |
Tlak 1019.1 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Baška na nasledujúcich 6 dní
Sunday, 19
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.4 kmh 66.1 |
| Tlak | 1017.0 hPa |
Monday, 20
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.1 kmh 27.5 |
| Tlak | 1014.6 hPa |
Tuesday, 21
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.4 kmh 104.2 |
| Tlak | 1013.8 hPa |
Wednesday, 22
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.4 kmh 256.5 |
| Tlak | 1020.3 hPa |
Thursday, 23
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.1 kmh 342.8 |
| Tlak | 1021.5 hPa |
Friday, 24
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.6 kmh 340.8 |
| Tlak | 1021.3 hPa |
Apartmány Maričić - ostrov Krk
apartmán: A4+2, A4+1
kapacita osôb: 2 - 16
od 20 Eur/lôžko
k moru: 50 m
Apartmány Mirjana - Baška - ostrov Krk
apartmán: A2+3, A2+2
kapacita osôb: 2-15
od 10 Eur/lôžko
k moru: 500 m
Apartmány Dupin - ostrov Krk
apartmán: A4, A4, A4, A6
kapacita osôb: 4 - 26
od 13 Eur/lôžko
k moru: 100 m
Apartmány Lucijana Baska - ostrov Krk
apartmán: A2+1, A4+1, A4, A6
kapacita osôb: 2-42
od 15 Eur/lôžko
k moru: 100 m
Apartmán Tamara - ostrov Krk
apartmán: A4, A4+1
kapacita osôb: 4-16
od 13 Eur/lôžko
k moru: 400 m
Apartmán Klarić Baška - ostrov Krk
apartmán: A4+1
kapacita osôb: 4-5
od 12 Eur/lôžko
k moru: 70 m























