Počasie Dramalj
|
Sl.Východ 06:14 |
Sl.Západ 19:48 |
Vietor 5.7 km/h |
Tlak 1019.1 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Dramalj na nasledujúcich 6 dní
Friday, 17
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 5.3 kmh 59.4 |
| Tlak | 1018.8 hPa |
Saturday, 18
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.9 kmh 42.6 |
| Tlak | 1018.7 hPa |
Sunday, 19
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.9 kmh 53.9 |
| Tlak | 1016.8 hPa |
Monday, 20
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.5 kmh 132.1 |
| Tlak | 1013.8 hPa |
Tuesday, 21
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.7 kmh 53.8 |
| Tlak | 1014.3 hPa |
Wednesday, 22
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.0 kmh 62.9 |
| Tlak | 1019.4 hPa |
Dom Katy - Crikvenica
apartmán: A3+2
kapacita osôb: 3-10
od 10 Eur/lôžko
k moru: 150 m
Apartmány Mila - Crikvenica
apartmán: A4+2 (Z), A4+1 (M), A4+1 (G)
kapacita osôb: 2-18
od 10 Eur/lôžko
k moru: 300 m
Apartmány Stella - Crikvenica
apartmán: A2+2, A2+2
kapacita osôb: 1-6
od 12 Eur/lôžko
k moru: 250 m
Apartmány Višnja - Crikvenica
apartmán: A2, A4, A6, A10+4
kapacita osôb: 2-6
od 15 Eur/lôžko
k moru: 250 m
Apartmány Eva - Crikvenica
apartmán: A4+1, A6+2
kapacita osôb: 4 - 13
od 11 Eur/lôžko
k moru: 700 m























