Počasie Kaštel
|
Sl.Východ 06:14 |
Sl.Západ 19:36 |
Vietor 8.0 km/h |
Tlak 1012.4 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Kaštel na nasledujúcich 6 dní
Wednesday, 15
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 5.7 kmh 96.9 |
| Tlak | 1015.7 hPa |
Thursday, 16
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.9 kmh 14 |
| Tlak | 1016.5 hPa |
Friday, 17
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 5.2 kmh 39.8 |
| Tlak | 1015.6 hPa |
Saturday, 18
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.9 kmh 31.9 |
| Tlak | 1015.2 hPa |
Sunday, 19
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.8 kmh 355.8 |
| Tlak | 1015.8 hPa |
Monday, 20
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.1 kmh 56 |
| Tlak | 1016.4 hPa |
Villa Natali - Trogir
apartmán: A6+2, A4+1
kapacita osôb: 4-13
od 12 Eur/lôžko
k moru: 80 m
Pansion Jeric - Trogir
apartmán: A2, A3
kapacita osôb: 2-45
od 10 Eur/lôžko
k moru: 250 m
Apartmány Samac - Trogir
apartmán: A8+2, A4+2
kapacita osôb: 4-16
od 11 Eur/lôžko
k moru: 150 m
Apartmány Bijelić - Trogir
apartmán: A3+1, A4+2, A4+1
kapacita osôb: 3-10
od 20 Eur/lôžko
k moru: 150 m
***Kastelet - Trogir
apartmán: A4, A5, A4, A3+1
kapacita osôb: 14
od 15 Eur/lôžko
k moru: 150 m






















