Počasie Cavtat
21°C
Zamračené
|
Sl.Východ 06:07 |
Sl.Západ 19:27 |
Vietor 8.0 km/h |
Tlak 1013.6 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Cavtat na nasledujúcich 6 dní
Wednesday, 15
15°C Slabý dážď
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.3 kmh 74.7 |
| Tlak | 1016.4 hPa |
Thursday, 16
11°C Slabý dážď
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.2 kmh 35.3 |
| Tlak | 1015.3 hPa |
Friday, 17
16°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.9 kmh 46.1 |
| Tlak | 1013.8 hPa |
Saturday, 18
16°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.8 kmh 39.3 |
| Tlak | 1013.5 hPa |
Sunday, 19
15°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.1 kmh 38.8 |
| Tlak | 1014.7 hPa |
Monday, 20
14°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.4 kmh 33.4 |
| Tlak | 1016.1 hPa |

















