Počasie Drače
|
Sl.Východ 06:05 |
Sl.Západ 19:34 |
Vietor 5.6 km/h |
Tlak 1011.9 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Drače na nasledujúcich 6 dní
Saturday, 18
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.1 kmh 22.3 |
| Tlak | 1014.2 hPa |
Sunday, 19
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 5.6 kmh 37.8 |
| Tlak | 1015.5 hPa |
Monday, 20
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.9 kmh 78.9 |
| Tlak | 1014.2 hPa |
Tuesday, 21
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.9 kmh 50.4 |
| Tlak | 1014.0 hPa |
Wednesday, 22
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.9 kmh 37.8 |
| Tlak | 1016.1 hPa |
Thursday, 23
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.1 kmh 49.6 |
| Tlak | 1016.8 hPa |
Villa Šunj - Drače & Trstenik
apartmán: A4+2, A4+2
kapacita osôb: 4-12
od 35 Eur/lôžko
k moru: 5 m
Apartmány Leo - Drače & Trstenik
apartmán: A5, A7
kapacita osôb: 5-12
od 8 Eur/lôžko
k moru: 5 m
Apartmány Deak - Drače & Trstenik
apartmán: A2, A2+1, A2+2
kapacita osôb: 2-26
od 20 Eur/lôžko
k moru: 15 m




















