Počasie Pula
|
Sl.Východ 06:38 |
Sl.Západ 19:37 |
Vietor 1.3 km/h |
Tlak 1024.3 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Pula na nasledujúcich 6 dní
Monday, 06
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.3 kmh 89.4 |
| Tlak | 1022.7 hPa |
Tuesday, 07
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.6 kmh 80.3 |
| Tlak | 1022.1 hPa |
Wednesday, 08
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 8.7 kmh 78.5 |
| Tlak | 1022.0 hPa |
Thursday, 09
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.3 kmh 71.2 |
| Tlak | 1019.0 hPa |
Friday, 10
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 5.7 kmh 76.9 |
| Tlak | 1008.5 hPa |
Saturday, 11
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.7 kmh 44.4 |
| Tlak | 1013.8 hPa |
Štinjan apartmani Elda - Pula
apartmán: A3, A2+1, A5
kapacita osôb: 2-6
od 10 Eur/lôžko
k moru: 900 m
Villa Kascuni - Pula
apartmán: A4+1, A2+2, A2+2, A2+1
kapacita osôb: 2-16
od 15 Eur/lôžko
k moru: 750 m
Apartmány Tea - Pula
apartmán: A2+1, A4+1
kapacita osôb: 2 - 4
od 20 Eur/lôžko
k moru: 100 m
Apartmány Noemi - Pula
apartmán: A4+2, A4+1, A2+2, A2+2
kapacita osôb: 2-26
od 10 Eur/lôžko
k moru: 300 m
Villa Smrikve Lounge - Pula
apartmán: A8+2
kapacita osôb: 4-14
od 25 Eur/lôžko
k moru: 1500 m
Apartmán Petra - Pula
apartmán: A6
kapacita osôb: 6-8
od 11 Eur/lôžko
k moru: 50 m























