Počasie Drage
|
Sl.Východ 06:39 |
Sl.Západ 19:24 |
Vietor 16.0 km/h |
Tlak 1010.5 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Drage na nasledujúcich 6 dní
Thursday, 02
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 17.0 kmh 38.9 |
| Tlak | 1000.1 hPa |
Friday, 03
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 7.5 kmh 17 |
| Tlak | 1004.7 hPa |
Saturday, 04
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.3 kmh 21.7 |
| Tlak | 1020.8 hPa |
Sunday, 05
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.8 kmh 22 |
| Tlak | 1022.4 hPa |
Monday, 06
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.8 kmh 58 |
| Tlak | 1024.3 hPa |
Tuesday, 07
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.5 kmh 92 |
| Tlak | 1023.2 hPa |
Apartmány Nakić - Pakoštane
apartmán: A2+2, A2+2, A4+2
kapacita osôb: 2-14
od 0 Eur/lôžko
k moru: 20 m
Apartmán Mediteran - Pakoštane
apartmán: A4+2
kapacita osôb: 7-12
od 15 Eur/lôžko
k moru: 600 m
Apartmány Varga - Pakoštane
apartmán: A3+1, A3+2, A3+1, A2+1
kapacita osôb: 2-12
od 10 Eur/lôžko
k moru: 150 m
Apartmány Vanja Drage - Pakoštane
kapacita osôb: 3-5
od 0 Eur/lôžko
k moru: 100 m
Apartmány Leo - Pakoštane
apartmán: A2+1, A2+3, A2+4
kapacita osôb: 2-32
od 8 Eur/lôžko
k moru: 100 m























