Počasie Betina
|
Sl.Východ 06:09 |
Sl.Západ 19:44 |
Vietor 6.4 km/h |
Tlak 1017.7 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Betina na nasledujúcich 6 dní
Sunday, 19
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.3 kmh 33.6 |
| Tlak | 1016.4 hPa |
Monday, 20
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.9 kmh 86.8 |
| Tlak | 1014.6 hPa |
Tuesday, 21
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.8 kmh 61.1 |
| Tlak | 1012.7 hPa |
Wednesday, 22
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 8.3 kmh 33.5 |
| Tlak | 1017.8 hPa |
Thursday, 23
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.7 kmh 0.3 |
| Tlak | 1019.9 hPa |
Friday, 24
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.3 kmh 18.1 |
| Tlak | 1019.3 hPa |
Apartmány Ježina - Betina
apartmán: A4+2, A4+1
kapacita osôb: 4-11
od 0 Eur/lôžko
k moru: 50 m
Apartmán PAVLA - Betina
apartmán: A4+2, A4+1, A2+1
kapacita osôb: 3 - 10
od 10 Eur/lôžko
k moru: 150 m




















