Počasie Čiovo
|
Sl.Východ 06:35 |
Sl.Západ 19:22 |
Vietor 7.6 km/h |
Tlak 998.2 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Čiovo na nasledujúcich 6 dní
Friday, 03
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.1 kmh 337.1 |
| Tlak | 1003.3 hPa |
Saturday, 04
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.9 kmh 6.6 |
| Tlak | 1015.6 hPa |
Sunday, 05
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.3 kmh 15 |
| Tlak | 1021.0 hPa |
Monday, 06
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.2 kmh 13.2 |
| Tlak | 1022.8 hPa |
Tuesday, 07
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.7 kmh 11.7 |
| Tlak | 1021.7 hPa |
Wednesday, 08
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.8 kmh 351.9 |
| Tlak | 1018.1 hPa |
Apartmány Noa - Trogir
apartmán: A4+2, A4+1, A4+1, A2+1
kapacita osôb: 2-28
od 20 Eur/lôžko
k moru: 150 m
Apartmány more - Trogir
apartmán: A2+2, A4+1, A2, A4
kapacita osôb: 2-18
od 15 Eur/lôžko
k moru: 20 m
Apartmány Karmen - Trogir
apartmán: A6, A4+2
kapacita osôb: 6
od 55 Eur/lôžko
k moru: 20 m
Apartmán Jasna - Trogir
apartmán: A6+2
kapacita osôb: 8-8
od 9 Eur/lôžko
k moru: 100 m
Apartmány Ana Mastrinka - Trogir
apartmán: A2+1, A2+2, A4+2
kapacita osôb: 2-18
od 13 Eur/lôžko
k moru: 10 m























