Počasie Komiža
14°C
Zamračené
|
Sl.Východ 06:22 |
Sl.Západ 19:32 |
Vietor 4.9 km/h |
Tlak 1014.6 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Komiža na nasledujúcich 6 dní
Saturday, 11
12°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.8 kmh 96.2 |
| Tlak | 1014.9 hPa |
Sunday, 12
13°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.6 kmh 110.5 |
| Tlak | 1014.8 hPa |
Monday, 13
14°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 12.4 kmh 110.6 |
| Tlak | 1009.6 hPa |
Tuesday, 14
14°C Dážď
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 10.0 kmh 135.5 |
| Tlak | 1009.2 hPa |
Wednesday, 15
13°C Zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.7 kmh 53 |
| Tlak | 1014.3 hPa |
Thursday, 16
13°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.2 kmh 311 |
| Tlak | 1013.3 hPa |

















