Počasie Brist
|
Sl.Východ 06:36 |
Sl.Západ 19:14 |
Vietor 2.8 km/h |
Tlak 1014.8 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Brist na nasledujúcich 6 dní
Tuesday, 31
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 5.9 kmh 50 |
| Tlak | 1006.9 hPa |
Wednesday, 01
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 8.2 kmh 56.1 |
| Tlak | 1005.8 hPa |
Thursday, 02
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 7.0 kmh 46 |
| Tlak | 996.8 hPa |
Friday, 03
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.8 kmh 51.6 |
| Tlak | 1004.8 hPa |
Saturday, 04
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.0 kmh 29.8 |
| Tlak | 1015.2 hPa |
Sunday, 05
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.1 kmh 53.9 |
| Tlak | 1019.1 hPa |
Villa Baba Kata - Gradac – Podaca
apartmán: A2+2, A2+2
kapacita osôb: 2-12
od 12 Eur/lôžko
k moru: 25 m
Apartmány Lavanda - Gradac – Podaca
apartmán: A 2+2, A 2+2, A 2+3
kapacita osôb: 4-13
od 10 Eur/lôžko
k moru: 50 m
Apartmány MiraMar - Gradac – Podaca
apartmán: A4+2, A2+1, A2+1, A2+2
kapacita osôb: 3-16
od 11 Eur/lôžko
k moru: 10 m
Apartmány Tilda - Gradac – Podaca
apartmán: A4, A2+3, A4+2, A2+2
kapacita osôb: 4-32
od 100 Eur/lôžko
k moru: 50 m
Apartmány Lela Brist - Gradac – Podaca
apartmán: A4+2
kapacita osôb: 6-10
od 20 Eur/lôžko
k moru: 20 m
Apartmány Pervan - Gradac – Podaca
apartmán: A2+1
kapacita osôb: 2-8
od 40 Eur/lôžko
k moru: 7 m























