Počasie Jezera
|
Sl.Východ 06:21 |
Sl.Západ 19:36 |
Vietor 3.4 km/h |
Tlak 1015.9 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Jezera na nasledujúcich 6 dní
Sunday, 12
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.0 kmh 79.2 |
| Tlak | 1014.7 hPa |
Monday, 13
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 11.8 kmh 125.6 |
| Tlak | 1010.1 hPa |
Tuesday, 14
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 7.3 kmh 130.7 |
| Tlak | 1009.6 hPa |
Wednesday, 15
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.5 kmh 63.8 |
| Tlak | 1014.5 hPa |
Thursday, 16
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.7 kmh 51.2 |
| Tlak | 1017.1 hPa |
Friday, 17
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 8.7 kmh 33.9 |
| Tlak | 1014.4 hPa |
Stara kamena kuca - Apartmán Andrij - Murter
apartmán: A4+1
kapacita osôb: 4-5
od 11 Eur/lôžko
k moru: 50 m
Apartmány Carevi dvori - Murter
apartmán: A2+1, A2+2, A4+1
kapacita osôb: 2-23
od 0 Eur/lôžko
k moru: 200 m
Apartmány Alma - Murter
apartmán: A4, A2+2
kapacita osôb: 2-8
od 15 Eur/lôžko
k moru: 350 m
Apartmány Milka - Murter
apartmán: A2+3, A2+2
kapacita osôb: 2-9
od 12 Eur/lôžko
k moru: 50 m
Apartmány A.Jelovčić - Murter
apartmán: A6+2
kapacita osôb: 4-8
od 0 Eur/lôžko
k moru: 150 m
Apartmány Lidija - Murter
apartmán: A2, A4+1, A2, A2
kapacita osôb: 2-6
od 12 Eur/lôžko
k moru: 80 m























