Počasie Igrane
|
Sl.Východ 06:04 |
Sl.Západ 19:37 |
Vietor 2.8 km/h |
Tlak 1015.6 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Igrane na nasledujúcich 6 dní
Sunday, 19
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.7 kmh 14.2 |
| Tlak | 1015.9 hPa |
Monday, 20
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.3 kmh 60.8 |
| Tlak | 1015.0 hPa |
Tuesday, 21
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.4 kmh 224.3 |
| Tlak | 1012.6 hPa |
Wednesday, 22
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.3 kmh 39.5 |
| Tlak | 1015.7 hPa |
Thursday, 23
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.9 kmh 354.3 |
| Tlak | 1018.1 hPa |
Friday, 24
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.5 kmh 19.6 |
| Tlak | 1017.8 hPa |
Villa Maslina - Igrane
apartmán: A4, A4+1, A2
kapacita osôb: 2-8
od 0 Eur/lôžko
k moru: 80 m
Apartmán Riva - Igrane
apartmán: A2, A2+1, A2+2
kapacita osôb: 2-4
od 15 Eur/lôžko
k moru: 8 m
Apartmány IRENA Šušak - Igrane
apartmán: A2+2, A2+2, A2+2, A2+2
kapacita osôb: 2-6
od 11 Eur/lôžko
k moru: 10 m
Apartmány Tonko - Igrane
apartmán: AA4, AA4, AA4, AA6+2
kapacita osôb: 4-24
od 10 Eur/lôžko
k moru: 40 m
Apartmány Karmelo Lulić - Igrane
apartmán: A2+1, A3+1, A2+2, A2+2+1
kapacita osôb: 2 - 34
od 0 Eur/lôžko
k moru: 50 m























