Počasie Jadranovo
|
Sl.Východ 06:16 |
Sl.Západ 19:46 |
Vietor 4.4 km/h |
Tlak 1017.3 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Jadranovo na nasledujúcich 6 dní
Thursday, 16
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.5 kmh 50.8 |
| Tlak | 1017.9 hPa |
Friday, 17
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.9 kmh 46.9 |
| Tlak | 1018.5 hPa |
Saturday, 18
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.9 kmh 48.4 |
| Tlak | 1019.3 hPa |
Sunday, 19
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.7 kmh 48 |
| Tlak | 1018.1 hPa |
Monday, 20
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.2 kmh 250 |
| Tlak | 1015.3 hPa |
Tuesday, 21
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.4 kmh 68.3 |
| Tlak | 1016.1 hPa |
Luka Sočković - Crikvenica
apartmán: A3+2
kapacita osôb: 3-5
od 0 Eur/lôžko
k moru: 1000 m
Dom Mara - Crikvenica
apartmán: A4+2, A4+2, A2+2, A4+4
kapacita osôb: 4-18
od 10 Eur/lôžko
k moru: 100 m
Apartmány Martina - Crikvenica
apartmán: A4+2, A4, A4
kapacita osôb: 2-13
od 10 Eur/lôžko
k moru: 300 m




















