Počasie Grohote
16°C
Jasno
|
Sl.Východ 06:19 |
Sl.Západ 19:33 |
Vietor 4.0 km/h |
Tlak 1016.8 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Grohote na nasledujúcich 6 dní
Sunday, 12
13°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.7 kmh 59.9 |
| Tlak | 1015.4 hPa |
Monday, 13
15°C Zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 11.8 kmh 103.2 |
| Tlak | 1011.0 hPa |
Tuesday, 14
14°C Slabý dážď
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 8.4 kmh 118.6 |
| Tlak | 1010.1 hPa |
Wednesday, 15
15°C Zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.7 kmh 108.2 |
| Tlak | 1013.0 hPa |
Thursday, 16
15°C Zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.0 kmh 37 |
| Tlak | 1014.2 hPa |
Friday, 17
15°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.2 kmh 31.8 |
| Tlak | 1013.3 hPa |

















