Počasie Dingač
15°C
Jasno
|
Sl.Východ 06:15 |
Sl.Západ 19:27 |
Vietor 2.1 km/h |
Tlak 1016.6 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Dingač na nasledujúcich 6 dní
Sunday, 12
12°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.2 kmh 69.8 |
| Tlak | 1015.7 hPa |
Monday, 13
15°C Zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 8.5 kmh 120 |
| Tlak | 1012.8 hPa |
Tuesday, 14
14°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 10.9 kmh 145.5 |
| Tlak | 1010.9 hPa |
Wednesday, 15
16°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.2 kmh 96.5 |
| Tlak | 1014.7 hPa |
Thursday, 16
14°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.4 kmh 15.5 |
| Tlak | 1016.8 hPa |
Friday, 17
16°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.2 kmh 33.9 |
| Tlak | 1013.1 hPa |
Nikolica Apartmány - Drače & Trstenik
apartmán: A2+1, A4+2, A5+2, A6
kapacita osôb: 2-70
od 8 Eur/lôžko
k moru: 20 m


















