Počasie Jelsa
|
Sl.Východ 06:27 |
Sl.Západ 19:26 |
Vietor 3.9 km/h |
Tlak 1023.4 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Jelsa na nasledujúcich 6 dní
Tuesday, 07
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.3 kmh 330.4 |
| Tlak | 1021.6 hPa |
Wednesday, 08
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.5 kmh 320.2 |
| Tlak | 1017.7 hPa |
Thursday, 09
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.1 kmh 357.5 |
| Tlak | 1020.8 hPa |
Friday, 10
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.7 kmh 116.2 |
| Tlak | 1012.1 hPa |
Saturday, 11
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.7 kmh 53.9 |
| Tlak | 1010.1 hPa |
Sunday, 12
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.5 kmh 351.5 |
| Tlak | 1007.1 hPa |
Apartmány Bogović - ostrov Hvar
apartmán: A4, A2+1
kapacita osôb: 2-7
od 20 Eur/lôžko
k moru: 60 m
Hvar Beach Villa - ostrov Hvar
apartmán: A14
kapacita osôb: 4-14
od 25 Eur/lôžko
k moru: 20 m
Apartmány Natali - ostrov Hvar
apartmán: A2, A2+2, A4+2+2
kapacita osôb: 2-14
od 15 Eur/lôžko
k moru: 40 m
Villa Momus - ostrov Hvar
apartmán: A2, A2, A4, A4
kapacita osôb: 2-18
od 15 Eur/lôžko
k moru: 70 m
Villa MER - ostrov Hvar
apartmán: A2, A2+2
kapacita osôb: 2-12
od 15 Eur/lôžko
k moru: 20 m
Vila Marija - uvala Prapotna - ostrov Hvar
apartmán: A4, A2+2
kapacita osôb: 4-8
od 13 Eur/lôžko
k moru: 10 m























