Počasie Kraljevica
20°C
Jasno
|
Sl.Východ 06:11 |
Sl.Západ 19:51 |
Vietor 4.6 km/h |
Tlak 1019.4 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Kraljevica na nasledujúcich 6 dní
Sunday, 19
9°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.0 kmh 54.5 |
| Tlak | 1017.2 hPa |
Monday, 20
10°C Slabý dážď
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.6 kmh 57.6 |
| Tlak | 1014.7 hPa |
Tuesday, 21
11°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.3 kmh 42.4 |
| Tlak | 1014.1 hPa |
Wednesday, 22
9°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.4 kmh 42.5 |
| Tlak | 1019.9 hPa |
Thursday, 23
10°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.7 kmh 42.4 |
| Tlak | 1021.6 hPa |
Friday, 24
10°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.0 kmh 29.5 |
| Tlak | 1021.5 hPa |

















