Apartmán Lovor - Dramalj
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 575-krát.
Podrobnosti ubytovania
| Apartmány: | Rozloha m² | Počet spální | Počet základných lôžok | Počet pomocných lôžok | Cena/noc (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 2+2 | 31 | 1 | 2 | 2 | 40-80 | info |
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 31 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"Lovor" - Apt (31m˛) v přízemí bytového domu. 450m od moře, blízko Thalassotherapie. Ložnice (160x200), obývák (sofa 75-150x200), vybavená kuchyně (mikrovlnka, kávovar, toustovač), klima, Wi-Fi, TV, terasa, 1 parkování. Ideální pro 2-3 dospělé nebo rodinu.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 29.05.2026 | 40.00 EUR |
| 30.05.2026 - 19.06.2026 | 50.00 EUR |
| 20.06.2026 - 03.07.2026 | 60.00 EUR |
| 04.07.2026 - 10.07.2026 | 70.00 EUR |
| 11.07.2026 - 21.08.2026 | 80.00 EUR |
| 22.08.2026 - 04.09.2026 | 70.00 EUR |
| 05.09.2026 - 11.09.2026 | 60.00 EUR |
| 12.09.2026 - 18.09.2026 | 50.00 EUR |
| 19.09.2026 - 31.10.2026 | 40.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Osoba naviac | 7.00 EUR /deň 2+ osoba |
| Najkratší pobyt | 2 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 450 m |
| more: | 450 m |
| centrum: | 500 m |
| obchod: | 400 m |
| reštaurácia: | 500 m |
| šport: | m |
| lekár: | 3000 m |
| lekáreň: | 600 m |
| čerpacia stanica: | 2000 m |
| bankomat: | 400 m |
| pošta: | 1500 m |
| autobusová zastávka: | 600 m |
Informácie
Krátký pobyt: U pobytů do 3 nocí je cena o 30 % vyšší.
Další osoba: Příplatek za další osobu je 5–7 € (dle sezóny).
Záloha: Vyžaduje se záloha ve výši 30 % z celkové ceny.
Parkování: K apartmánu náleží jedno parkovací místo.
Domovní řád:
Zákaz vodění cizích osob (pouze ubytovaní hosté).
Noční klid: 22:00 – 07:00.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Kontakt
| Ljerka Brdar | |
| Adresa: | Vukovarska 130 |
| Mesto: | Dramalj - Crikvenica |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobil: | +385915248712 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG HRV |
| Naše stránky: |






























Komentáre k objektu "Apartman Lovor"