Vila Lucich - Srima
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 75-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 40 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"APP BR1" - Apartman s vyhladom na more na prizemi
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 115.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 7 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Vhodné pre handicapované osoby
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 40 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"APP BR3" - apartman na prizemi s bocnym pohladom na more
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 87.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 135.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 87.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 35 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"APP BR4" - apartman na prvom patre s vyhledom na more
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 115.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"APP BR6" -
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 87.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 135.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 87.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | m |
| more: | m |
| centrum: | 3000 m |
| obchod: | 400 m |
| reštaurácia: | 200 m |
| šport: | m |
| lekár: | 2000 m |
| lekáreň: | 2000 m |
| čerpacia stanica: | 2000 m |
| bankomat: | 400 m |
| pošta: | 3000 m |
| autobusová zastávka: | 2000 m |
Informácie
Moderny apartmanovy dom priamo pri mori
Kontakt
| Marija Pavlik | |
| Adresa: | Srima IV/1 |
| Mesto: | Srima - Vodice |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobil: | 0958286466 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | |
| Naše stránky: |




































Komentáre k objektu "Vila Lucich"