Apartmán IVA - VIR - BOBOVIK - ŽITNA UVALA
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 678-krát.
Podrobnosti ubytovania
| Apartmány: | Rozloha m² | Počet spální | Počet základných lôžok | Počet pomocných lôžok | Cena/noc (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4 | 50 | 2 | 4 | - | 80-120 | info |
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"IVA - 1" - byt se dvěma ložnicemi v přízemí. Zahrada, nádvoří, parkoviště. Výhled na moře. Vzdálenost od moře 20 m. Všechna zařízení jsou v blízkosti.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 04.04.2026 - 13.06.2026 | 80.00 EUR |
| 14.06.2026 - 04.07.2026 | 100.00 EUR |
| 05.07.2026 - 22.08.2026 | 120.00 EUR |
| 23.08.2026 - 12.09.2026 | 100.00 EUR |
| 13.09.2026 - 31.10.2026 | 80.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Klimatizácia | 8.00 EUR /deň |
| Pobyt.taxe dosplěný | 2.00 EUR /deň/osoba |
| Pobyt.taxe dítě | 1.00 EUR /deň/osoba |
| Najkratší pobyt | 7 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 20 m |
| more: | 20 m |
| centrum: | 1500 m |
| obchod: | 200 m |
| reštaurácia: | 50 m |
| šport: | 1500 m |
| lekár: | 1500 m |
| lekáreň: | 1500 m |
| čerpacia stanica: | 3000 m |
| bankomat: | 300 m |
| pošta: | 1500 m |
| autobusová zastávka: | 1500 m |
Informácie
Apartmán vhodný pro starší osoby, děti a invalidy. Moře a pláž jsou 20 metrů daleko. Čisté moře.
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Ivanka Mutak | |
| Adresa: | BOBOVIK XXI/49 |
| Mesto: | BOBOVIK - ŽITNA UVALA - ostrov Vir |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | 00385 99 5972 208 |
| Fax: | |
| Mobil: | 00385 91 7644 794 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | HRV |
| Naše stránky: |










































Komentáre k objektu "Apartman IVA - VIR"