Apartmány Vjeka - Vela Luka, Mikulina luka, Korčula
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 556-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"Vanilla" - Vanilkový apartmán je nově postaven a spadá do čtyřhvězdičkové kategorie. Nachází se v zátoce Mikulina Luka – malý přístav v zálivu Vela Luka na ostrově Korčula. Od města Vela Luka jej dělí vzdálenost
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 02.06.2026 | 80.00 EUR |
| 03.06.2026 - 20.06.2026 | 90.00 EUR |
| 21.06.2026 - 27.06.2026 | 100.00 EUR |
| 28.06.2026 - 29.08.2026 | 110.00 EUR |
| 30.08.2026 - 05.09.2026 | 100.00 EUR |
| 06.09.2026 - 21.09.2026 | 90.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Pobyt.taxe dosplěný | 2.50 EUR /deň/osoba |
| Pobyt.taxe dítě | 1.25 EUR /deň/osoba |
| Najkratší pobyt | 7 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Plavi" - Apartmán Blue v domě Vjeka, vysoká 3-star. Je rezidentem v zátoce Mikulina Luka 2,5 km od Vela Luka na ostrově. Na pláži je 30 m od čistým mořem.Apartmány je vhodný pro rodiny s dětmi. Slobodan wi-fi
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 29.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 90.00 EUR |
| 20.06.2026 - 26.06.2026 | 100.00 EUR |
| 27.06.2026 - 28.08.2026 | 110.00 EUR |
| 29.08.2026 - 04.09.2026 | 100.00 EUR |
| 05.09.2026 - 19.09.2026 | 90.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Pobyt.taxe dosplěný | 2.50 EUR /deň/osoba |
| Pobyt.taxe dítě | 1.25 EUR /deň/osoba |
| Najkratší pobyt | 7 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 35 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 3 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Zeleni" - Zeleny apartman Skládá se z obývacího pokoje, jehož součástí je i malá kuchyně - 15 m2, kde je možnost 2 přístýlek Ve druhém pokoji je manželská postel a ještě další postel – dohromady tedy 3-4 lůžka
| Cena za noc | |
|---|---|
| 04.04.2026 - 30.05.2026 | 65.00 EUR |
| 01.06.2026 - 19.06.2026 | 75.00 EUR |
| 20.06.2026 - 26.06.2026 | 80.00 EUR |
| 27.06.2026 - 28.08.2026 | 90.00 EUR |
| 29.08.2026 - 04.09.2026 | 85.00 EUR |
| 05.09.2026 - 19.09.2026 | 70.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Pobyt.taxe dosplěný | 2.50 EUR /deň/osoba |
| Pobyt.taxe dítě | 1.25 EUR /deň/osoba |
| Najkratší pobyt | 5 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
Vzdialenosti
| pláž: | 30 m |
| more: | 30 m |
| centrum: | 2500 m |
| obchod: | 2500 m |
| reštaurácia: | 500 m |
| šport: | 1000 m |
| lekár: | 2500 m |
| lekáreň: | 2500 m |
| čerpacia stanica: | 2500 m |
| bankomat: | 2500 m |
| pošta: | 2500 m |
| autobusová zastávka: | 2500 m |
Informácie
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Gorki Tičinović | |
| Adresa: | Mikulina luka 7 |
| Mesto: | Vela Luka, Mikulina luka, Korčula - Vela Luka – Korčula |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 95 902 6863 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG HRV |
| Naše stránky: | www stránky |

























































Komentáre k objektu "Apartmani Vjeka"