Olive Apartmán and Izby
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 61-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
| Rozloha | 20 m2 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Room A1" - Pohodlný pokoj pro 3 osoby se nachází v klidné části Tučepi, jen několik minut pěšky od moře. Pokoj je vybaven klimatizací, televizí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Nachází se v přízemí domu se sdíleným přístupem do společné kuchyně.
| Ceny | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 71.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 77.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 71.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
| Terasa | Balkón | ||
| Klimatizácia | TV-SAT | ||
| Mikrovlnka | Varná kanvica | ||
| Telefon | Používanie kuchyne | ||
| Vlastná kúpeľňa |
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 20 m2 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Room A2" - Pohodlný pokoj pro 3 osoby se nachází v klidné části Tučepi, jen několik minut pěšky od moře. Pokoj je vybaven klimatizací, televizí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Nachází se v přízemí domu se sdíleným přístupem do společné kuchyně.
| Ceny | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 71.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 77.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 71.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
| Terasa | Balkón | ||
| Klimatizácia | TV-SAT | ||
| Mikrovlnka | Varná kanvica | ||
| Telefon | Používanie kuchyne | ||
| Vlastná kúpeľňa |
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 20 m2 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Room A3" - Pohodlný pokoj pro 3 osoby se nachází v klidné části Tučepi, jen několik minut pěšky od moře. Pokoj je vybaven klimatizací, televizí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Nachází se v přízemí domu se sdíleným přístupem do společné kuchyně.
| Ceny | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 71.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 77.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 71.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
| Terasa | Balkón | ||
| Klimatizácia | TV-SAT | ||
| Mikrovlnka | Varná kanvica | ||
| Telefon | Používanie kuchyne | ||
| Vlastná kúpeľňa |
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 25 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Studio A4" - Studiový apartmán v prvním patře, určený pro až 3 hosty. Apartmán je vybaven mini kuchyňkou a vlastní koupelnou, která nabízí vše potřebné pro samostatný a pohodlný pobyt. Hosté mají také k dispozici bezplatné Wi-Fi, parkovací místo a dětské hřiště.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 83.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 89.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 83.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 15 m2 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"Room A5" - Pohodlný pokoj pro 2 v prvním patře s vlastní koupelnou, klimatizací a balkonem s částečným výhledem na moře. Bezplatné Wi-Fi a parkování v ceně.
| Ceny | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 71.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 77.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.10.2026 | 71.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
| Terasa | Balkón | ||
| Klimatizácia | TV-SAT | ||
| Mikrovlnka | Varná kanvica | ||
| Telefon | Používanie kuchyne | ||
| Vlastná kúpeľňa |
Prehľad obsadenosti a cien
Vzdialenosti
| pláž: | 400 m |
| more: | 400 m |
| centrum: | 1400 m |
| obchod: | 1500 m |
| reštaurácia: | 700 m |
| šport: | m |
| lekár: | 1300 m |
| lekáreň: | 1100 m |
| čerpacia stanica: | 2300 m |
| bankomat: | m |
| pošta: | 1200 m |
| autobusová zastávka: | m |
Informácie
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Ljubo Prgomet | |
| Adresa: | Blato 53 |
| Mesto: | Tučepi |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 91 381 2750 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG HRV |
| Naše stránky: | www stránky |





































































Komentáre k objektu "Olive Apartment and Rooms"