Vila Nikol - Luka beach
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 852-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
| Rozloha | 55 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 5 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"Apartman 4" - Apartmán s výhledem na moře, 2 ložnice, plně vybavená kuchyň, koupelna, balkon, klimatizace, TV se satelitním příjmem, wifi, parkoviště.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.09.2026 | 125.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 7 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 65 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 6 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"Apartman 3" - Apartmán s výhledem na moře, má 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň a obývací pokoj, koupelna, balkon, klimatizace, satelitní TV, wifi, parkoviště.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.09.2026 | 160.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 5 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 3 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"Apartman 2" - Apartmán s výhledem na moře, má jednu ložnici se 3 lůžky a rozkládací pohovkou v obývacím pokoji, plně vybavenou kuchyň, koupelnu, balkon, klimatizaci, satelitní TV,parking
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.09.2026 | 120.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 7 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 5 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"Apartman 1" - Apartmán s výhledem na moře, 2 ložnice, plně vybavená kuchyň, koupelna, balkon, klimatizace, TV se satelitním příjmem, wifi, parkoviště.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 30.09.2026 | 120.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 7 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
Vzdialenosti
| pláž: | 100 m |
| more: | 100 m |
| centrum: | 700 m |
| obchod: | 50 m |
| reštaurácia: | 700 m |
| šport: | 100 m |
| lekár: | 700 m |
| lekáreň: | 700 m |
| čerpacia stanica: | 800 m |
| bankomat: | 800 m |
| pošta: | 700 m |
| autobusová zastávka: | 50 m |
Informácie
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Olivera Rašić | |
| Adresa: | Zasaca 19 |
| Mesto: | Luka beach - Trpanj – Pelješac |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | 00385 20 743 888 |
| Fax: | 00385 20 743 888 |
| Mobil: | 00385 92 174 94 95 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | CZ ENG GER HRV |
| Naše stránky: | www stránky |







































































Komentáre k objektu "Vila Nikol"