Vila MATE - VINIŠĆE
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 875-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
| Rozloha | 80 m2 |
| Počet spální | 3 |
| Počet základných lôžok | 6 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"App(6+2)" - Byt (6 +2) má: 3 ložnice, kuchyň, obývací pokoj, koupelna a nádvoří s venkovní vířivkou. Je to přízemí. TV SAT, klimatizací, wi fi Byt má pračku a myčku nádobí
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 31.05.2026 | 100.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 120.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 250.00 EUR |
| 16.07.2026 - 20.08.2026 | 275.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 240.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 120.00 EUR |
| 01.10.2026 - 30.11.2026 | 100.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky |
|---|
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 85 m2 |
| Počet spální | 3 |
| Počet základných lôžok | 7 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"App(7)" - Byt (7) s venkovním vířivou vanou: 3 ložnice, 2 koupelny, kuchyň, obývací pokoj s TV SAT a velká terasa s vířivkou. Nově zrekonstruované.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 110.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 130.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 270.00 EUR |
| 16.07.2026 - 20.08.2026 | 300.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 270.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 130.00 EUR |
| 01.10.2026 - 30.11.2026 | 100.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 1 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 70 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 5 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"App(5+1)" - Apartmán (5 + 1): 2 ložnice, kuchyň, obývací pokoj, koupelna a velký balkon. TV SAT, wi fi, sdílená jacuzzi Byt má pračku
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 31.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 175.00 EUR |
| 16.07.2026 - 20.08.2026 | 200.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 175.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 30.11.2026 | 90.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"App( 4 ) D" - Byt (4) s obrovskou terasou a vířivkou: 2 ložnice, kuchyň, koupelna a velká terasa s vířivkou.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 30.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 150.00 EUR |
| 16.07.2026 - 20.08.2026 | 170.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.11.2026 | 100.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 40 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"App(4) G" - App (4) Druhé patro : 2 ložnice, kuchyň, koupelna a balkon. Netflix, satelitní TV, wifi, klimatizace, sdílená jacuzzi
| Cena za noc | |
|---|---|
| 02.01.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 100.00 EUR |
| 16.07.2026 - 20.08.2026 | 110.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 01.12.2026 | 60.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
Vzdialenosti
| pláž: | 20 m |
| more: | 20 m |
| centrum: | 150 m |
| obchod: | 150 m |
| reštaurácia: | 150 m |
| šport: | 1000 m |
| lekár: | 1000 m |
| lekáreň: | m |
| čerpacia stanica: | m |
| bankomat: | m |
| pošta: | m |
| autobusová zastávka: | m |
Informácie
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Zdravko Pažanin | |
| Adresa: | Bačine 1, Vinišće |
| Mesto: | VINIŠĆE - Trogir |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | +385 95 197 03 73 |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 91 950 86 56 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG GER ITA HRV |
| Naše stránky: | www stránky |















































































Komentáre k objektu "Vila MATE"