Loparadise Apartmány - Lopar
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 465-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 65 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"APP 1" - Byt je v bezprostřední blízkosti obchodů (50m), restaurací (100m) a jen 600m od Rajské pláže. Přístav trajektů Lopar je vzdálený pouhé 2 minuty jízdy autem. V domě je k dispozici bazén.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 85.00 EUR |
| 01.06.2026 - 12.06.2026 | 98.00 EUR |
| 13.06.2026 - 26.06.2026 | 110.00 EUR |
| 27.06.2026 - 03.07.2026 | 135.00 EUR |
| 04.07.2026 - 26.08.2026 | 165.00 EUR |
| 27.08.2026 - 04.09.2026 | 135.00 EUR |
| 05.09.2026 - 18.09.2026 | 120.00 EUR |
| 19.09.2026 - 30.09.2026 | 98.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 85.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 57 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 3 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"APP 2" - Byt je v bezprostřední blízkosti obchodů (50m), restaurací (100m) a jen 600m od Rajské pláže. Přístav trajektů Lopar je vzdálený pouhé 2 minuty jízdy autem. V domě je k dispozici bazén.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 12.06.2026 | 92.00 EUR |
| 13.06.2026 - 26.06.2026 | 105.00 EUR |
| 27.06.2026 - 03.07.2026 | 130.00 EUR |
| 04.07.2026 - 26.08.2026 | 160.00 EUR |
| 27.08.2026 - 04.09.2026 | 130.00 EUR |
| 05.09.2026 - 18.09.2026 | 110.00 EUR |
| 19.09.2026 - 30.09.2026 | 92.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 80.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 55 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"APP 3" - Byt je v bezprostřední blízkosti obchodů (50m), restaurací (100m) a jen 600m od Rajské pláže. Přístav trajektů Lopar je vzdálený pouhé 2 minuty jízdy autem. V domě je k dispozici bazén.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 80.00 EUR |
| 01.06.2026 - 12.06.2026 | 92.00 EUR |
| 13.06.2026 - 26.06.2026 | 105.00 EUR |
| 27.06.2026 - 03.07.2026 | 130.00 EUR |
| 04.07.2026 - 26.08.2026 | 160.00 EUR |
| 27.08.2026 - 04.09.2026 | 130.00 EUR |
| 05.09.2026 - 18.09.2026 | 110.00 EUR |
| 19.09.2026 - 30.09.2026 | 92.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 80.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 600 m |
| more: | 600 m |
| centrum: | 50 m |
| obchod: | 30 m |
| reštaurácia: | 70 m |
| šport: | 100 m |
| lekár: | 500 m |
| lekáreň: | 70 m |
| čerpacia stanica: | 2000 m |
| bankomat: | 70 m |
| pošta: | 70 m |
| autobusová zastávka: | 50 m |
Informácie
Kontakt
| Romeo Ćućić | |
| Adresa: | Lopar 378a |
| Mesto: | Lopar - ostrov Rab |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobil: | +385912307970 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG GER ITA HRV |
| Naše stránky: |




































































Komentáre k objektu "Loparadise Apartments"