Apartmány Šunde Podgora - Centar
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 722-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 100 m2 |
| Počet spální | 3 |
| Počet základných lôžok | 6 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"WhiteHouse" - Sunde White House Apartments: apartment for 6+2 people with balcony overlooking the garden. Here are three bedrooms with double beds. The apartment has a TV and DVD, air condition. The house is a parking lot and garden grill that you can use. The apartmen
| Cena za noc | |
|---|---|
| Ceny oznámime na dotaz | |
| Kontaktujte nás |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 5 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"YellowN" -
| Cena za noc | |
|---|---|
| Ceny oznámime na dotaz | |
| Kontaktujte nás |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"YellowS" - Sunde White House Apartments: apartment for 6+2 people with balcony overlooking the garden. Here are three bedrooms with double beds. The apartment has a TV and DVD, air condition. The house is a parking lot and garden grill that you can use. The apartmen
| Cena za noc | |
|---|---|
| Ceny oznámime na dotaz | |
| Kontaktujte nás |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 25 m |
| more: | 25 m |
| centrum: | 10 m |
| obchod: | 10 m |
| reštaurácia: | 25 m |
| šport: | 500 m |
| lekár: | 150 m |
| lekáreň: | 150 m |
| čerpacia stanica: | 1500 m |
| bankomat: | 50 m |
| pošta: | 50 m |
| autobusová zastávka: | 50 m |
Informácie
Sunde White House: Ideální pro rodiny a skupiny
Prostorný apartmán (6+2) – jen 25 m od moře a centra Podgory!
Hledáte perfektní místo pro velkou rodinu nebo skupinu přátel? Sunde White House vám nabízí komfort a pravou středomořskou atmosféru jen pár kroků od křišťálového Jadranu.
Pohodlí pro všechny: Tři prostorné ložnice s manželskými postelemi zajistí klidný spánek pro všechny hosty.
Relaxace venku: Odpočiňte si na balkoně s výhledem do zahrady nebo využijte zahradní gril pro společné večeře.
Skvělé vybavení: Apartmán je klimatizovaný, vybavený TV/DVD a k dispozici je vlastní parkoviště přímo u domu.
Top lokalita: Pouhých 25 metrů od moře, centra a krásné promenády s vyhlášenými restauracemi.
Zažijte krásy Makarské riviéry – těšíme se na vás v Podgoře
Apartments Šunde Yellow House: Kouzlo Jadranu na dosah ruky
Nadpis: Útulné apartmány pro 4 osoby – jen 25 m od pláže!
Vítejte v Yellow House, kde se snoubí fantastická poloha s rodinnou pohostinností. Nabízíme dva apartmány v prvním patře, které jsou ideální pro rodiny nebo páry.
Vyberte si svůj výhled: Jeden apartmán nabízí výhled na moře, druhý je orientován do klidné zahrady.
Vše pro vaši dovolenou: Každý apartmán má dvě ložnice, balkon a přístup na velkou terasu.
Zahrada a gril: K dispozici je zahradní gril pro letní pohodu a bezpečné parkování přímo u objektu.
Srdce Podgory: Auto nechte na parkovišti! Moře, obchody a restaurace jsou vzdálené jen 25 metrů.
Užijte si dovolenou na Makarské riviéře. Rezervujte si svůj termín v Podgoře ještě dnes!
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Žarko Šunde | |
| Adresa: | Branimirova Obala 65 |
| Mesto: | Centar - Podgora |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | +385989204668 |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 98 9204668 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG HRV |
| Naše stránky: |

































































Komentáre k objektu "Apartments Šunde Podgora"