Apartmány Tomic - Seline
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 816-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
| Rozloha | 60 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 5 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"A5" - Byt se nachází ve druhém patře a má dvě ložnice, dvě koupelny a ve třetím pokoji je kuchyň a obývací pokoj. Byt je plně vybaven a pohodlný.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 24.04.2026 | 80.00 EUR |
| 25.04.2026 - 14.05.2026 | 90.00 EUR |
| 15.05.2026 - 14.06.2026 | 100.00 EUR |
| 15.06.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 100.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| 01.10.2026 - 05.11.2026 | 80.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky |
|---|
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 25 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 3 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"A3" - Studio apartmán je ve druhém patře. Plně vybavený pro 2-3 osoby, skládá se z jedné místnosti s manželskou postelí a dodatečný postelí pro jednu osobu, kuchyň a koupelnu.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 24.04.2026 | 50.00 EUR |
| 25.04.2026 - 14.05.2026 | 55.00 EUR |
| 15.05.2026 - 14.06.2026 | 60.00 EUR |
| 15.06.2026 - 31.08.2026 | 65.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 60.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 55.00 EUR |
| 01.10.2026 - 05.11.2026 | 50.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky |
|---|
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 3 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"A3+1" - Byt se nachází v prvním patře s výhledem na moře. Skládá se ze ložnice s manželskou postelí a samostatné postel, koupelny a kuchyně s rozkládací pohovkou.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 24.04.2026 | 70.00 EUR |
| 25.04.2026 - 14.05.2026 | 75.00 EUR |
| 15.05.2026 - 14.06.2026 | 80.00 EUR |
| 15.06.2026 - 31.08.2026 | 85.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 80.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| 01.10.2026 - 05.11.2026 | 70.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky |
|---|
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 25 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 3 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"A3" - Studiový apartmán pro 2-3 osoby s balkonem s výhledem na moře a hory. Skládá se z jedné místnosti s manželskou postelí a samostatné postele, kuchyně a koupelny.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.04.2026 - 24.04.2026 | 50.00 EUR |
| 25.04.2026 - 14.05.2026 | 55.00 EUR |
| 15.05.2026 - 14.06.2026 | 60.00 EUR |
| 15.06.2026 - 31.08.2026 | 65.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 60.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 55.00 EUR |
| 01.10.2026 - 05.11.2026 | 50.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky |
|---|
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
Vzdialenosti
| pláž: | 20 m |
| more: | 20 m |
| centrum: | 900 m |
| obchod: | 900 m |
| reštaurácia: | 100 m |
| šport: | 1500 m |
| lekár: | 1900 m |
| lekáreň: | 1500 m |
| čerpacia stanica: | 1500 m |
| bankomat: | 1400 m |
| pošta: | 2500 m |
| autobusová zastávka: | 300 m |
Informácie
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Šimun Tomić | |
| Adresa: | Franje Tuđmana 163A |
| Mesto: | Seline - Starigrad Paklenica |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | +385 23 369223 |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 98 169 3153 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | CZ ENG GER HRV POL |
| Naše stránky: |

























































Komentáre k objektu "Apartmani Tomic"