Apartmány Villa Ana - MANDRE
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 865-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"A4" - 4-bed apartment with living room, fully equipped kitchen, 1 bedroom, bathroom and big terrace. It has air conditioning, TV sat. and free parking. This apartment has separate entrance.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 04.06.2026 - 30.06.2026 | 88.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 22.09.2026 | 88.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 6.00 EUR /deň/zviera |
| Záverečné čistenie | 15.00 EUR |
| Najkratší pobyt | 4 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 55 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"A6, A2" - 2-bedroom apartment (for up to 6 people) - consist of full equipped kitchen, living room, 2 bedrooms, 2 bathrooms, spacious balcony. air conditioning, TV Sat., free parking
| Cena za noc | |
|---|---|
| 04.06.2026 - 30.06.2026 | 132.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 199.00 EUR |
| 01.09.2026 - 22.09.2026 | 132.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 6.00 EUR /deň/zviera |
| Záverečné čistenie | 24.00 EUR |
| Najkratší pobyt | 4 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 40 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"A5" - 4 bed apartman with livingroom and kitchen, 1 bedroom and bathroom and lodga ( balcony with roof). this apartman have nice see view. Apartman have air condition, tv sat, free parking
| Cena za noc | |
|---|---|
| 04.06.2026 - 30.06.2026 | 76.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 128.00 EUR |
| 01.09.2026 - 22.09.2026 | 76.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 6.00 EUR /deň/zviera |
| Záverečné čistenie | 16.00 EUR |
| Najkratší pobyt | 4 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"A3" - 4-bed apartment consists of fully equipped kitchen, living room, one bedroom and bathroom. It is equipped with air conditioning, TV sat. The apartment has a spacious balcony with the pool/sea view.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 04.06.2026 - 30.06.2026 | 88.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 22.09.2026 | 88.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 6.00 EUR /deň/zviera |
| Záverečné čistenie | 16.00 EUR |
| Najkratší pobyt | 4 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 55 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"A1" -
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 199.00 EUR |
| 01.09.2026 - 22.09.2026 | 132.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 6.00 EUR /deň/zviera |
| Záverečné čistenie | 24.00 EUR |
| Najkratší pobyt | 4 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
Vzdialenosti
| pláž: | 70 m |
| more: | 70 m |
| centrum: | 500 m |
| obchod: | 500 m |
| reštaurácia: | 70 m |
| šport: | m |
| lekár: | 5000 m |
| lekáreň: | 500 m |
| čerpacia stanica: | 1000 m |
| bankomat: | 500 m |
| pošta: | 4000 m |
| autobusová zastávka: | 300 m |
Informácie
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Ivica Bozic | |
| Adresa: | Stjepana Radica 5, Mandre |
| Mesto: | MANDRE - ostrov Pag |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | +38523697246 |
| Fax: | |
| Mobil: | +38598395929 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG FRA HRV |
| Naše stránky: | www stránky |




































































Komentáre k objektu "Apartments Villa Ana"