Apartmány Marija - Grad Pag
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 967-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 5 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"AP 1" - Byt se nachází v prvním patře, skládá se ze dvou pokojů a obývacího pokoje s kuchyní a koupelnou. Má výhled na moře, parkování je ve dvoře domu, klimatizace, možnost použití grilu, Wi-Fi zdarma.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 10.06.2026 | 50.00 EUR |
| 11.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 75.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Klimatizácia | 7.00 EUR /deň |
| Pobyt.taxe dosplěný | 1.00 EUR /deň/osoba |
| Najkratší pobyt | 7 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"AP 2" - Byt se nachází v prvním patře, skládá se ze dvou pokojů a obývacího pokoje s kuchyní a koupelnou. Vzdálenost od pláže 100, parkování je ve dvoře domu, klimatizace, možnost použití grilu, Wi-Fi zdarma.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 10.06.2026 | 50.00 EUR |
| 11.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 75.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Klimatizácia | 7.00 EUR /deň |
| Pobyt.taxe dosplěný | 1.00 EUR /deň/osoba |
| Najkratší pobyt | 7 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 100 m2 |
| Počet spální | 4 |
| Počet základných lôžok | 6 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"AP 3" - Byt se nachází v přízemí, skládá se ze tří ložnic a obývacího pokoje, kuchyně, 2 koupelen, velké terasy. Vzdálenost od pláže 100, parkování je ve dvoře domu, klimatizace, možnost použití grilu, Wi-Fi zdarma.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 10.06.2026 | 60.00 EUR |
| 11.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 110.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 90.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Klimatizácia | 7.00 EUR /deň |
| Najkratší pobyt | 7 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
Vzdialenosti
| pláž: | 100 m |
| more: | 100 m |
| centrum: | 2500 m |
| obchod: | 2000 m |
| reštaurácia: | 100 m |
| šport: | 2000 m |
| lekár: | 2000 m |
| lekáreň: | 2500 m |
| čerpacia stanica: | 2500 m |
| bankomat: | 2500 m |
| pošta: | 2500 m |
| autobusová zastávka: | 3000 m |
Informácie
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Marija Vidić | |
| Adresa: | Ivana Mažuranića 35 |
| Mesto: | Grad Pag - ostrov Pag |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | +385 23 600 185 |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 98 168 3008 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | CZ ENG |
| Naše stránky: | www stránky |















































































































Komentáre k objektu "Apartmani Marija"