Prázdninový dom Grof - Bobovišća
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 547-krát.
Podrobnosti ubytovania
| Apartmány: | Rozloha m² | Počet spální | Počet základných lôžok | Počet pomocných lôžok | Cena/noc (€) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A 4+1 | 65 | 2 | 4 | 1 | 85-100 | info |
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 65 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Grof" - Prázdninový dům Grof je útulný malý dům, který se nachází v klidné části Bobovišća. Pokud hledáte klidné místo k odpočinku, nemusíte hledat dál. Vzdálenost z Bobovišća do Milny je 15 minut jízdy autem a z Bobovišća do Bobovišća na moři je 5 minut jízdy au
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 20.06.2026 | 90.00 EUR |
| 21.06.2026 - 30.06.2026 | 95.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 100.00 EUR |
| 16.07.2026 - 31.07.2026 | 100.00 EUR |
| 01.08.2026 - 15.08.2026 | 100.00 EUR |
| 16.08.2026 - 31.08.2026 | 95.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 90.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 85.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Osoba naviac | 5.00 EUR /deň 4+ osoba |
| Záverečné čistenie | 70.00 EUR |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Celý dom
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 3000 m |
| more: | 3000 m |
| centrum: | 3000 m |
| obchod: | 3000 m |
| reštaurácia: | 3000 m |
| šport: | 5000 m |
| lekár: | 5000 m |
| lekáreň: | 5000 m |
| čerpacia stanica: | 5000 m |
| bankomat: | 5000 m |
| pošta: | 5000 m |
| autobusová zastávka: | 50 m |
Informácie
Prázdninový dům Grof je útulný malý dům, který se nachází v klidné části Bobovišća. Pokud hledáte klidné místo k odpočinku, nemusíte hledat dál. Vzdálenost z Bobovišća do Milny je 15 minut jízdy autem a z Bobovišća do Bobovišća na moři je 5 minut jízdy autem.
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Karla Stjepovic | |
| Adresa: | Gospe od zdravlja 13 |
| Mesto: | Bobovišća - ostrov Brač |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobil: | +385996988165 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG HRV |
| Naše stránky: | www stránky |



















































Komentáre k objektu "Kuća za odmor Grof"