Apartmány Mariva Richard - Povlja
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 61-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
možnost kotvenia lodí
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Richard 1" - APP v přízemí. Dispozice: dvě ložnice, obývák s kuchyní, TV, WIFI, koupelnu a terasu s výhledem na moře, oddělený prostor s grilem. (Max 5 osob) Pláž 70 m. Povlja 500m.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 85.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 85.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 5 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"Richard 3" - APP v 1. poschodí. Dispozice: dvě ložnice, obývák s kuchyní, TV, WIFI, koupelnu a terasu s výhledem na moře, oddělený prostor s grilem. (Max 5 osob) Pláž 70 m. Povlja 500m.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 85.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 100.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 120.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 100.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 85.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 5 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 70 m |
| more: | 70 m |
| centrum: | 500 m |
| obchod: | 7000 m |
| reštaurácia: | 500 m |
| šport: | 600 m |
| lekár: | 600 m |
| lekáreň: | 700 m |
| čerpacia stanica: | 7000 m |
| bankomat: | 600 m |
| pošta: | 700 m |
| autobusová zastávka: | 500 m |
Informácie
Nabízíme Vám dva klimatizované apartmány, každý o velikosti cca 50m2. V každém apartmánu naleznete: dvě ložnice, obývák s kuchyní, TV, WIFI, koupelnu a terasu s výhledem na moře. Maximální soukromí Vám zajistí vlastní vstup do apartmánu, privátní parkoviště a také oddělený prostor s grilem.
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Richard Zvolský | |
| Adresa: | Punta 30, Povlja, Brač |
| Mesto: | Povlja - ostrov Brač |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobil: | +420604750733 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | CZ ENG GER RUS HRV POL |
| Naše stránky: | www stránky |
Základné informácie
| kategórie: | |
| rozloha objektu v m2: | 100 |
| rozloha záhrady v m2: | 150 |
| min.-max. kapacita osôb: | 2-10 |
| celkový počet spální: | 4 |
| check-in time: | 1:00 PM |
| check-out time: | 10:00 PM |
| Den príchodu v sezóne: | pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota, nedeľa |
| Den príchodu mimo sezóny: | pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota, nedeľa |


























































































Komentáre k objektu "Apartmány Mariva Richard"