Počasie Pakoštane
|
Sl.Východ 06:37 |
Sl.Západ 19:25 |
Vietor 15.9 km/h |
Tlak 1001.4 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Pakoštane na nasledujúcich 6 dní
Friday, 03
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 8.2 kmh 18.6 |
| Tlak | 1005.1 hPa |
Saturday, 04
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 5.8 kmh 348.3 |
| Tlak | 1017.0 hPa |
Sunday, 05
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.7 kmh 42.7 |
| Tlak | 1023.0 hPa |
Monday, 06
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.4 kmh 47.6 |
| Tlak | 1023.5 hPa |
Tuesday, 07
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.5 kmh 33.7 |
| Tlak | 1021.6 hPa |
Wednesday, 08
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.6 kmh 92.9 |
| Tlak | 1016.1 hPa |
Apartmány Danijela - Pakoštane
kapacita osôb: 16-20
od 0 Eur/lôžko
k moru: 500 m
Apartmány Sinjal - Pakoštane
apartmán: A2+2, A4+1, A2+3, A4
kapacita osôb: 2-22
od 5 Eur/lôžko
k moru: 20 m
Apartmány Bernardica - Pakoštane
apartmán: A6+2, A2+2, A2+3, A4+2
kapacita osôb: 2 - 20
od 15 Eur/lôžko
k moru: 40 m
Apartmány Antonio - Pakoštane
apartmán: A4+2, A2+3, A2+3, A4+4
kapacita osôb: 2-34
od 7 Eur/lôžko
k moru: 300 m
Pakoštane Apartmány Vulin - Pakoštane
apartmán: A4+2, A8+2, A2+1
kapacita osôb: 2 - 18
od 10 Eur/lôžko
k moru: 20 m























