Počasie Ljubač
|
Sl.Východ 06:40 |
Sl.Západ 19:25 |
Vietor 16.6 km/h |
Tlak 1004.3 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Ljubač na nasledujúcich 6 dní
Thursday, 02
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 16.3 kmh 29.7 |
| Tlak | 1000.0 hPa |
Friday, 03
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.5 kmh 51.7 |
| Tlak | 1004.4 hPa |
Saturday, 04
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.6 kmh 36.2 |
| Tlak | 1017.0 hPa |
Sunday, 05
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.4 kmh 42.4 |
| Tlak | 1023.5 hPa |
Monday, 06
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.6 kmh 105.6 |
| Tlak | 1023.6 hPa |
Tuesday, 07
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.3 kmh 94.8 |
| Tlak | 1021.9 hPa |
Villa Bibinka Ljubač - Ražanac
apartmán: A4, A6+2
kapacita osôb: 4-14
od 0 Eur/lôžko
k moru: 40 m
Apartmány Gloria - Ražanac
apartmán: A3+2, A4+2, A3+2, A3+2
kapacita osôb: 2-21
od 10 Eur/lôžko
k moru: 10 m




















