Počasie Karlobag
|
Sl.Východ 06:37 |
Sl.Západ 19:29 |
Vietor 7.0 km/h |
Tlak 1005.4 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Karlobag na nasledujúcich 6 dní
Saturday, 04
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.8 kmh 32.6 |
| Tlak | 1018.1 hPa |
Sunday, 05
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 2.2 kmh 46 |
| Tlak | 1022.0 hPa |
Monday, 06
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.6 kmh 53.5 |
| Tlak | 1022.8 hPa |
Tuesday, 07
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.8 kmh 49.5 |
| Tlak | 1022.8 hPa |
Wednesday, 08
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.0 kmh 62.1 |
| Tlak | 1018.0 hPa |
Thursday, 09
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 5.3 kmh 47.2 |
| Tlak | 1018.1 hPa |
Beachfront Apartmány Christian - Karlobag
apartmán: A7+2, A4+2
kapacita osôb: 2-15
od 15 Eur/lôžko
k moru: 5 m
Dom Petra na pláži - Karlobag
apartmán: A4+2, A4+2
kapacita osôb: 2-12
od 13 Eur/lôžko
k moru: 20 m
Dom Matea - Karlobag
apartmán: A6, A4, A4+1, A4+2
kapacita osôb: 2-20
od 12 Eur/lôžko
k moru: 80 m
Beachfront Holiday Dom Ivana with - Karlobag
apartmán: A12+2
kapacita osôb: 2-14
od 15 Eur/lôžko
k moru: 10 m
Apartmány Marijana - Karlobag
apartmán: A2+1, A4+1, A6+1, A4+1
kapacita osôb: 2-25
od 10 Eur/lôžko
k moru: 60 m
Beachfront Dom Robert s bazénom - Karlobag
apartmán: A4+2, A4+2
kapacita osôb: 2-12
od 15 Eur/lôžko
k moru: 50 m























