Počasie Iž
10°C
Zamračené
|
Sl.Východ 06:38 |
Sl.Západ 19:27 |
Vietor 10.5 km/h |
Tlak 1002.3 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Iž na nasledujúcich 6 dní
Friday, 03
10°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 7.8 kmh 334.8 |
| Tlak | 1005.1 hPa |
Saturday, 04
8°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.4 kmh 3.5 |
| Tlak | 1017.2 hPa |
Sunday, 05
9°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.7 kmh 100.4 |
| Tlak | 1023.2 hPa |
Monday, 06
11°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.3 kmh 147.4 |
| Tlak | 1023.4 hPa |
Tuesday, 07
11°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 0.4 kmh 39.5 |
| Tlak | 1021.7 hPa |
Wednesday, 08
12°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.0 kmh 143.6 |
| Tlak | 1015.9 hPa |

















