Počasie Grebaštica
|
Sl.Východ 06:38 |
Sl.Západ 19:22 |
Vietor 12.5 km/h |
Tlak 1006.8 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Grebaštica na nasledujúcich 6 dní
Thursday, 02
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 13.2 kmh 20.1 |
| Tlak | 998.8 hPa |
Friday, 03
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 10.6 kmh 357.8 |
| Tlak | 1003.6 hPa |
Saturday, 04
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.4 kmh 31.9 |
| Tlak | 1017.8 hPa |
Sunday, 05
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.2 kmh 29.8 |
| Tlak | 1022.7 hPa |
Monday, 06
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.2 kmh 3.2 |
| Tlak | 1023.4 hPa |
Tuesday, 07
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.7 kmh 351.8 |
| Tlak | 1023.2 hPa |
Apartmány Bonaca - Prvi red do mora - Primošten
apartmán: A6+2, A4+2, A4
kapacita osôb: 4-18
od 10 Eur/lôžko
k moru: 10 m
Apartmány Martin - Primošten
apartmán: A2+2, A4+1, A4+1
kapacita osôb: 2-12
od 20 Eur/lôžko
k moru: 7 m
Apartmán Stanko - Primošten
apartmán: A6+3
kapacita osôb: 4-9
od 15 Eur/lôžko
k moru: 10 m
Apartmány Šparadići - Primošten
apartmán: A6+2, A2
kapacita osôb: 2-10
od 10 Eur/lôžko
k moru: 10 m
Apartmány Svirčić - Primošten
apartmán: A5, A2+2, A2+1
izby: P2
kapacita osôb: 2-10
od 15 Eur/lôžko
k moru: 300 m
Villa Polajner Apartmány - Primošten
apartmán: A4+1, A4, A4+1, A4+1
kapacita osôb: 2-18
od 9 Eur/lôžko
k moru: 10 m























