Počasie Brodarica
|
Sl.Východ 06:41 |
Sl.Západ 19:20 |
Vietor 7.2 km/h |
Tlak 1014.4 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Brodarica na nasledujúcich 6 dní
Tuesday, 31
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 8.2 kmh 30.7 |
| Tlak | 1007.4 hPa |
Wednesday, 01
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 11.9 kmh 31.8 |
| Tlak | 1006.2 hPa |
Thursday, 02
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 11.6 kmh 21.1 |
| Tlak | 999.2 hPa |
Friday, 03
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 8.5 kmh 9.9 |
| Tlak | 1006.5 hPa |
Saturday, 04
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.4 kmh 2.5 |
| Tlak | 1016.9 hPa |
Sunday, 05
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.8 kmh 45.4 |
| Tlak | 1019.5 hPa |
Apartmány Ante Gović - Šibenik
apartmán: A2+1, A4+1
kapacita osôb: 2-8
od 12 Eur/lôžko
k moru: 20 m
Apartmány Angelina - Šibenik
apartmán: A2+1, A4+1, A4+2
kapacita osôb: 2-8
od 10 Eur/lôžko
k moru: 40 m
Apartmán Alen - Šibenik
apartmán: A4+1, A2+2, A3+2, A2+1
kapacita osôb: 2-16
od 20 Eur/lôžko
k moru: 10 m
Apartmán Brodarica Beach - Šibenik
apartmán: A2+2
kapacita osôb: 2-4
od 0 Eur/lôžko
k moru: 50 m























