Počasie Barbariga
7°C
Část. zamračené
|
Sl.Východ 06:47 |
Sl.Západ 19:31 |
Vietor 5.6 km/h |
Tlak 1012.2 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Barbariga na nasledujúcich 6 dní
Wednesday, 01
7°C Zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 7.6 kmh 32.9 |
| Tlak | 1012.2 hPa |
Thursday, 02
9°C Zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 10.0 kmh 55.7 |
| Tlak | 1005.6 hPa |
Friday, 03
9°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.5 kmh 7.9 |
| Tlak | 1010.9 hPa |
Saturday, 04
10°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 4.0 kmh 75.2 |
| Tlak | 1021.1 hPa |
Sunday, 05
10°C Jasno
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.6 kmh 45.9 |
| Tlak | 1022.8 hPa |
Monday, 06
11°C Část. zamračené
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.1 kmh 54.3 |
| Tlak | 1022.7 hPa |


















