Počasie Banjole
|
Sl.Východ 06:47 |
Sl.Západ 19:30 |
Vietor 11.0 km/h |
Tlak 1011.3 hPa |
Zrážky 0.0 mm |
|
Predpoveď počasia pre Banjole na nasledujúcich 6 dní
Wednesday, 01
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 15.1 kmh 38.9 |
| Tlak | 1011.4 hPa |
Thursday, 02
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 19.0 kmh 53.5 |
| Tlak | 1004.9 hPa |
Friday, 03
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.6 kmh 350.7 |
| Tlak | 1010.6 hPa |
Saturday, 04
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 6.8 kmh 54 |
| Tlak | 1021.0 hPa |
Sunday, 05
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 3.4 kmh 354.9 |
| Tlak | 1022.6 hPa |
Monday, 06
| Zrážky | 0.0 mm |
| Vietor | 1.9 kmh 23.7 |
| Tlak | 1022.8 hPa |
Apartmány Roberto - Medulin
apartmán: A3+1, A5+1, A7+1
kapacita osôb: 3 - 19
od 10 Eur/lôžko
k moru: 100 m
Apartmány Tony - Medulin
apartmán: A2+1, A2+1, A2+1
kapacita osôb: 2-8
od 15 Eur/lôžko
k moru: 200 m
Apartmány Sofia - Medulin
apartmán: A4+2, A4+1, A2
kapacita osôb: 2-12
od 15 Eur/lôžko
k moru: 200 m




















