Vila Dinka
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 49-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 65 m2 |
| Počet spální | 3 |
| Počet základných lôžok | 5 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"APP 5+2" - Trojspalnovy apartman s velkou terasou
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 125.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 145.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 125.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 35 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"Apartman 2" - Apartman za 4 osobe, jedna spavaca soba + dnevni boravak, prizemlje
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 77.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 75.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 24 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"STUDIO 2" - Studio apartman na prvom katu
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 70.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 350 m |
| more: | 350 m |
| centrum: | 150 m |
| obchod: | 150 m |
| reštaurácia: | 150 m |
| šport: | m |
| lekár: | 147 m |
| lekáreň: | m |
| čerpacia stanica: | m |
| bankomat: | m |
| pošta: | 300 m |
| autobusová zastávka: | m |
Informácie
Apartmánovy dom v centru mesta Vodice, velka terasa!
Kontakt
| Marija Pavlik | |
| Adresa: | Venca Vlahova 4 |
| Mesto: | Vodice |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobil: | 0958286466 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | |
| Naše stránky: |



































Komentáre k objektu "Vila Dinka"