Apartmány Dora Kukljica - Kukljica
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 588-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
| Rozloha | 95 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"A2" - Wellness penthouse v srdci zálivu – náš apartmán kombinuje luxus s nejlepší lokalitou. Představte si den, který začíná snídaní na terase a končí sklenkou vína v soukromé vířivce na střešní terase s výhledem na moře. Před spaním si odpočiňte v masážním kře
| Cena za noc | |
|---|---|
| 27.03.2026 - 30.04.2026 | 110.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 130.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 150.00 EUR |
| 01.07.2026 - 12.07.2026 | 160.00 EUR |
| 13.07.2026 - 23.08.2026 | 180.00 EUR |
| 24.08.2026 - 31.08.2026 | 160.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 150.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 130.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 95 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"AR 2" - Wellness penthouse v srdci zálivu – náš apartmán kombinuje luxus s nejlepší lokalitou. Představte si den, který začíná snídaní na terase a končí sklenkou vína v soukromé vířivce na střešní terase s výhledem na moře. Před spaním si odpočiňte v masážním kře
| Cena za noc | |
|---|---|
| 27.03.2026 - 30.04.2026 | 110.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 130.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 150.00 EUR |
| 01.07.2026 - 12.07.2026 | 160.00 EUR |
| 13.07.2026 - 23.08.2026 | 180.00 EUR |
| 24.08.2026 - 31.08.2026 | 160.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 150.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 130.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 130 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"A4" - Wellness penthouse v srdci zálivu – náš apartmán kombinuje luxus s nejlepší lokalitou. Představte si den, který začíná snídaní na terase a končí sklenkou vína v soukromé vířivce na střešní terase s výhledem na moře. Před spaním si odpočiňte v masážním kře
| Cena za noc | |
|---|---|
| 27.03.2026 - 30.04.2026 | 150.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 170.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 200.00 EUR |
| 01.07.2026 - 12.07.2026 | 240.00 EUR |
| 13.07.2026 - 23.08.2026 | 270.00 EUR |
| 24.08.2026 - 31.08.2026 | 240.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 200.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.10.2026 | 170.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
Vzdialenosti
| pláž: | 100 m |
| more: | 10 m |
| centrum: | 100 m |
| obchod: | 50 m |
| reštaurácia: | 50 m |
| šport: | 100 m |
| lekár: | 100 m |
| lekáreň: | 7000 m |
| čerpacia stanica: | 7000 m |
| bankomat: | 100 m |
| pošta: | 100 m |
| autobusová zastávka: | 100 m |
Kontakt
| Sladana Radonjic | |
| Adresa: | Ulica II br.79, Kukljica |
| Mesto: | Kukljica - ostrov Ugljan |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | +385 99 345 7013 |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 99 345 7013 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG HRV |
| Naše stránky: |






































































Komentáre k objektu "Apartments Dora Kukljica"