Apartmány Blazevic - Kanica, Rogoznica
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 666-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"Apartman 1" - Groundfloor.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 7 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"Apartman 2" - Groundfloor.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"Ap 3, 5" - Apartments on 1st and 2nd floor. Open sea view. 2 terraces.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 45 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 2 |
"Ap 4, 6" - Apartments on 1st and 2nd floor. Open sea view.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 70.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 90.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 70 m |
| more: | 70 m |
| centrum: | 10000 m |
| obchod: | 2000 m |
| reštaurácia: | 100 m |
| šport: | 10000 m |
| lekár: | 10000 m |
| lekáreň: | 10000 m |
| čerpacia stanica: | 15000 m |
| bankomat: | 10000 m |
| pošta: | 10000 m |
| autobusová zastávka: | 4000 m |
Informácie
Nově postavené a vybavené apartmány. Nachází se v klidné zátoce Kanica, 10 km od Rogoznice. Zátoka je ideální pro klidnou dovolenou. Vzdálenost apartmánu od pláže je 2 minuty klidné chůze. Všechny apartmány mají pohled na moře.
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Ivana Odza | |
| Adresa: | Kanica 193B |
| Mesto: | Kanica, Rogoznica - Rogoznica |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | +385 21 400 377 |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 91 5843989 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG ITA HRV |
| Naše stránky: | www stránky |










































































Komentáre k objektu "Apartments Blazevic"