Apartmány 4dolphins - Rogoznica kod Šibenika
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 688-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 60 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"A2(4+1)" - Apartmán se 2 ložnicemi, velká terasa s výhledem na moře view.Apartment je moderně zařízen se všemi náležitostmi v kuchyni. Internet na doma a před domem.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 09.04.2026 | 85.00 EUR |
| 10.04.2026 - 31.05.2026 | 95.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 138.00 EUR |
| 01.07.2026 - 15.07.2026 | 185.00 EUR |
| 16.07.2026 - 21.08.2026 | 195.00 EUR |
| 22.08.2026 - 31.08.2026 | 195.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 148.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 105.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Osoba naviac | 10.00 EUR /deň 4+ osoba |
| Záverečné čistenie | 30.00 EUR |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"A3(2+1)" -
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.10.2025 - 31.05.2026 | 75.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 98.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 138.00 EUR |
| 01.09.2026 - 14.09.2026 | 85.00 EUR |
| 15.09.2026 - 30.09.2026 | 70.00 EUR |
| 01.10.2026 - 30.04.2027 | 75.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Záverečné čistenie | 30.00 EUR |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 60 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"A 4(4+1)" - Apartmán se 2 ložnicemi, velká terasa s výhledem na moře view.Apartment je moderně zařízen se všemi náležitostmi v kuchyni. Internet na doma a před domem.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 09.04.2026 | 100.00 EUR |
| 10.04.2026 - 31.05.2026 | 105.00 EUR |
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 145.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 198.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 155.00 EUR |
| 16.09.2026 - 30.09.2026 | 125.00 EUR |
| 01.10.2026 - 31.12.2026 | 120.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Zvieratá | 15.00 EUR /deň/zviera |
| Osoba naviac | 10.00 EUR /deň 4+ osoba |
| Záverečné čistenie | 75.00 EUR |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Vhodné pre handicapované osoby
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 50 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 2 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"A1(2+1)" -
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.01.2026 - 30.04.2026 | 65.00 EUR |
| 01.05.2026 - 31.05.2026 | 70.00 EUR |
| 01.06.2026 - 15.06.2026 | 78.00 EUR |
| 16.06.2026 - 30.06.2026 | 85.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 135.00 EUR |
| 01.09.2026 - 15.09.2026 | 88.00 EUR |
| 16.09.2026 - 31.12.2026 | 80.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Osoba naviac | 5.00 EUR /deň 3+ osoba |
| Záverečné čistenie | 40.00 EUR |
| Najkratší pobyt | 3 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Pohlad na more
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 35 m |
| more: | 40 m |
| centrum: | 1500 m |
| obchod: | 500 m |
| reštaurácia: | 500 m |
| šport: | 1800 m |
| lekár: | 1500 m |
| lekáreň: | 1400 m |
| čerpacia stanica: | 8000 m |
| bankomat: | 1500 m |
| pošta: | 1500 m |
| autobusová zastávka: | 1000 m |
Informácie
Apartmán 4Dolphins se nacházejí v místě Lozica, nedaleko Rogoznice, ve střední Dalmácii. Asi 25 km jižně od města Šibenik a také asi 25 km od letiště Split. Asi 50 km od Národního parku "Krka". Dům se skládá ze 4 apartmánů na prvním a druhém patře domu. Na prvním patře jsou dva apartmány - jeden s 2 ložnicemi a jeden s 1 ložnicí, to samé je i na druhém patře. Možnost snídaní podle domluvy.
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Mrkonjić Lucija | |
| Adresa: | Lozica IV/11 |
| Mesto: | Rogoznica kod Šibenika - Rogoznica |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | 00385 22 558 693 |
| Fax: | |
| Mobil: | 00385 91 91 44 816 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG GER HRV |
| Naše stránky: | www stránky |
















































Komentáre k objektu "Apartmani 4dolphins"