Apartmány Plaža - Pag
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 1092-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
| Rozloha | 60 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 4 |
| Počet pomocných lôžok | 1 |
"A4+1" - Vysoce kvalitní, pohodlné a cenově dostupné ubytování ve městě. Apartmán může ubytovat čtyři osoby, jsou zde dvě dvoulůžkové ložnice a kuchyň s balkonem, velká koupelna. Parkování zdarma + gril
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 60.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 100.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 60.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Klimatizácia | 5.00 EUR /deň |
| Zvieratá | 5.00 EUR /deň/zviera |
| Pobyt.taxe dosplěný | 2.00 EUR /deň/osoba |
| Najkratší pobyt | 2 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 65 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 5 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"A5" - Byt se nachází v prvním patře a může ubytovat pět lidí. K dispozici jsou dvě ložnice (dvě dvoulůžka plus jedna přistýlka), velká koupelna / toaleta, malá chodba a kuchyň a balkon
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 30.06.2026 | 65.00 EUR |
| 01.07.2026 - 31.08.2026 | 105.00 EUR |
| 01.09.2026 - 30.09.2026 | 65.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Klimatizácia | 5.00 EUR /deň |
| Zvieratá | 5.00 EUR /deň/zviera |
| Pobyt.taxe dosplěný | 2.00 EUR /deň/osoba |
| Najkratší pobyt | 2 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
| Rozloha | 120 m2 |
| Počet spální | 3 |
| Počet základných lôžok | 7 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"A7" - Apartmán se nachází v přízemí pro 8 osob. Má čtyři pokoje, z nichž tři jsou dvoulůžkové a jedno je jedno. K dispozici jsou dvě koupelny, obývací pokoj a kuchyň. K dispozici je venkovní stůl a gril.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.06.2026 - 20.06.2026 | 75.00 EUR |
| 21.06.2026 - 30.06.2026 | 99.00 EUR |
| 01.07.2026 - 10.07.2026 | 115.00 EUR |
| 11.07.2026 - 22.08.2026 | 140.00 EUR |
| 23.08.2026 - 31.08.2026 | 125.00 EUR |
| 01.09.2026 - 12.09.2026 | 99.00 EUR |
| 13.09.2026 - 16.10.2026 | 79.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Klimatizácia | 5.00 EUR /deň |
| Zvieratá | 5.00 EUR /deň/zviera |
| Pobyt.taxe dosplěný | 2.00 EUR /deň/osoba |
| Najkratší pobyt | 2 dni |
Príslušenstvo
Prehľad obsadenosti a cien
Vzdialenosti
| pláž: | 30 m |
| more: | 30 m |
| centrum: | 700 m |
| obchod: | 10 m |
| reštaurácia: | 100 m |
| šport: | 200 m |
| lekár: | 300 m |
| lekáreň: | 500 m |
| čerpacia stanica: | 1500 m |
| bankomat: | 100 m |
| pošta: | 1000 m |
| autobusová zastávka: | 2000 m |
Informácie
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Marko Nikšić | |
| Adresa: | Ulica marka marulića 1 |
| Mesto: | Pag - ostrov Pag |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | |
| Fax: | |
| Mobil: | +385981845711 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG HRV |
| Naše stránky: |






















































Komentáre k objektu "Apartments Plaža"