Apartmány Oleandra - MANDRE
Toto ubytovanie je velmi oblúbené. Za posledných pár dní ho navštívilo 995-krát.
Podrobnosti ubytovania
Príslušenstvo objektu
vlastné parkovisko
garáž
klimatizácia
zvieratá povolené
prístup na internet
grill
mikrovlnka
lôžkoviny
používanie okolie domu
možnosť polpenzie
bazén
tenisový kurt
betónová pláž
piesočná pláž
štrkovitá pláž
pobytová taxa v cene
| Rozloha | 35 m2 |
| Počet spální | 1 |
| Počet základných lôžok | 3 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"Apartman 3" - Ložnica s manželskou postelí, kuchyň s jedním lůžkem, koupelna a terasa se stolem a židlemi.
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 13.06.2026 | 50.00 EUR |
| 14.06.2026 - 28.06.2026 | 60.00 EUR |
| 29.06.2026 - 09.07.2026 | 80.00 EUR |
| 10.07.2026 - 20.08.2026 | 100.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 80.00 EUR |
| 01.09.2026 - 13.09.2026 | 60.00 EUR |
| 14.09.2026 - 13.10.2026 | 50.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
| Príplatky | |
|---|---|
| Najkratší pobyt | 5 dni |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 70 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 5 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"Apartman 4" - Apartman je kompletně zrekonstruován v 2021. Dvě ložnice pro 5 osob, dvě koupelny, kuchyn + obývací pokoj, dvě terasy 2x10 metr čtvereční
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 13.06.2026 | 90.00 EUR |
| 14.06.2026 - 28.06.2026 | 110.00 EUR |
| 29.06.2026 - 09.07.2026 | 140.00 EUR |
| 10.07.2026 - 20.08.2026 | 180.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 140.00 EUR |
| 01.09.2026 - 13.09.2026 | 110.00 EUR |
| 14.09.2026 - 13.10.2026 | 90.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
| Rozloha | 75 m2 |
| Počet spální | 2 |
| Počet základných lôžok | 5 |
| Počet pomocných lôžok | 0 |
"Apartman 5" - Apartman je kompletně zrekonstruován v 2021. Dvě ložnice pro 5 osob, dvě koupelny, kuchyn + obývací pokoj, velká terasa 20 metr čtvereční
| Cena za noc | |
|---|---|
| 01.05.2026 - 13.06.2026 | 90.00 EUR |
| 14.06.2026 - 28.06.2026 | 120.00 EUR |
| 29.06.2026 - 09.07.2026 | 150.00 EUR |
| 10.07.2026 - 20.08.2026 | 190.00 EUR |
| 21.08.2026 - 31.08.2026 | 150.00 EUR |
| 01.09.2026 - 13.09.2026 | 120.00 EUR |
| 14.09.2026 - 13.10.2026 | 90.00 EUR |
| Kontaktujte nás | |
Príslušenstvo
Terasa
Balkón
Klimatizácia
TV-SAT
Chladnička
Práčka
Mikrovlnka
Varná kanvica
Sporák
Mrazák
Gril
Umývačka riadu
Prehľad obsadenosti a cien
Dostupné na prenájom
Obsadené
Možný príchod
Možný odjazd
Vzdialenosti
| pláž: | 60 m |
| more: | 60 m |
| centrum: | 60 m |
| obchod: | 200 m |
| reštaurácia: | 90 m |
| šport: | 400 m |
| lekár: | 10000 m |
| lekáreň: | 500 m |
| čerpacia stanica: | 10000 m |
| bankomat: | 500 m |
| pošta: | 4000 m |
| autobusová zastávka: | 4000 m |
Informácie
Od roku 2025 jsme držiteli označení Local Host; označení pro hostitele, jejichž nabídka kombinuje tradiční chorvatskou pohostinnost, zachované místní zvyky a zodpovědné podnikání vůči životnímu prostředí a komunitě, a nabízí hostům jedinečný autentický zážitek z rodinného ubytování, který je v Chorvatsku přítomen již po desetiletí.
Pozrite sa na ďalšie fotografie
Kontakt
| Igor Čemeljić | |
| Adresa: | Ribarska 41, Mandre |
| Mesto: | MANDRE - ostrov Pag |
| Lokácia objektu: | Mapa |
| Tel.: | +385 23 697 124 |
| Fax: | |
| Mobil: | +385 91 537 5931 |
| e-mail: | kontaktný formulár |
| Hovoríme: | ENG GER HRV |
| Naše stránky: | www stránky |


























































Komentáre k objektu "Apartmani Oleandra"